DESCHIDEREA ANULUI ȘCOLAR 2024-2025

Dragi elevi și părinți,

Cu entuziasm și speranță, deschidem porțile unui nou an școlar la Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”, pe data de 9 septembrie 2024, la ora 9.30. Este momentul în care ne reunim pentru a începe o călătorie dedicată cunoașterii, dezvoltării personale și depășirii provocărilor care ne vor ajuta să devenim mai buni.

Bazându-ne pe cei peste 65 de ani de experiență în domeniul educațional, am pregătit cadrul ideal pentru un an școlar plin de realizări. Profesorii noștri, cu o pregătire solidă și o adevărată vocație pentru formarea elevilor, sunt pregătiți să îi inspire și să îi ghideze, oferindu-le tot sprijinul necesar pentru a atinge performanțe deosebite. În plus, campusul nostru modernizat oferă condiții optime pentru un mediu de învățare sigur și confortabil.

Să avem cu toții un început încărcat de energie și curaj!

Vă dorim sănătate, înțelepciune, inspirație, putere de muncă și cât mai multe reușite!

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *